Aaron Gray podpisze kontrakt z Raptors?

Dotychczasowy środkowy New Orleans Hornets, Aaron Gray prawdopodobnie podpisze 1-roczny kontrakt z jedyną Kanadyjską drużyną w NBA – Toronto Raptors. Adrian Wojnarowski (Yahoo!Sports) poinformował, że Aaron Gray nie będzie już grał w barwach „Szerszeni”, a niebieskie trykoty prawdopodobnie zmieni na koszulkę „Dinozaurów”…

Szczegóły kontraktu, który Aaron Gray prawdopodobnie podpisze nie są jeszcze nam znane, również to że środkowy podpisze kontrakt z Raptors nie jest pewne. Rozmowy pomiędzy zawodnikiem, a drużyną są wciąż prowadzone. Toronto Raptors jest to bowiem drużyna, która jest jedną z najbardziej „pracowitych” aktualnie na rynku wolnych agentów.

„Dinozaury” prawdopodobnie ściągną do Toronto kilku graczy takich jak: Rasual Butler, Mickael Pietrus, Gary Forbes czy chociażby Samuela Dalemberta, o który mówiło się jako nowym zawodniku Miami Heat.

Aarona Gray’a wszyscy zapamiętamy chyba z Game 1 tegorocznych Play-Offów z Los Angeles Lakers, gdzie Gray zagrał naprawdę bardzo dobrze i był wielkim zaskoczeniem. W poprzednim sezonie gający z numerem #34 gracz rozegrał dla „Szerszeni” 41 spotkań (6 jako starter), grając średnio 13 minut na parkiecie zapisywał na swoim koncie średnio 3 punkty i 4 zbiórki.