Eric Gordon wypada z gry na 2-3 tygodnie

Jak poinformowały media z samego Nowego Orleanu nasz najlepszy zawodnik w drużynie doznał poważnej kontuzji i nie zagra w następnych meczach. Eric Gordon, bo o nim mowa, rozegrał w New Orleans Hornets tylko dwa spotkania z sześciu – pierwszy i ostatni.

Eric Gordon jako „Szerszeń” wystąpił w naszej drużynie na rozpoczęcie sezonu z Phoenix Suns i wygrał dla nas mecz. Niestety, doznał lekkiej kontuzji swojego prawego kolana i opuścił cztery kolejne spotkania. Wrócił do gry w ostatnim spotkaniu przeciwko Philadelphi 76ers zagrał kolejne 39 minut i szczerze mówiąc – nie było nic widać jakoby Eric był po kontuzji i zresztą miałby ja doznać po raz kolejny.

Jednak stało się i jak poinformowała oficjalna strona New Orleans Hornets Eric Gordon doznał obrzęku prawego kolana nie zagra przez okres od dwóch do trzech tygodni. Jest okropny cios w drużynę Monty’ego Williamsa i można zdecydowanie powiedzieć, że nadciągają czarne chmury nad Luizjanę.

Eric Gordon wciągu dwóch spotkań rozegranych dla New Orleans Hornets zdobył średnio 21 punktów, 5 zbiórek, 2 asysty, 2 przechwyty i 1.5 bloku w równe 39 minut gry.

WRACAJ DO ZDROWIA ERIC!