Gordon na dłużej w Hornets? [UPDATE]

Okres podpisywania nowych kontraktów małymi krokami dobiega końca. Drużyny coraz intensywniej zaczynają prowadzić rozmowy ze swoimi zawodnikami. W takiej sytuacji jest właśnie zawodnik Hornets- Eric Gordon, którego kontrakt za pewien czas wygasa. Młody reprezentant USA trafił do Nowego Orleanu w wyniku transferu z Los Angeles Clippers.

Eric Gordon wyraził chęć zostania w klubie z Luizjany. Jak donosi Marc J. Spears z Yahoo Sports, o przedłużeniu kontraktu ostatecznie zadecyduje jednak komisarz ligi- David Stern. Rob Pelikan- agent Gordona potwierdza, że cały czas prowadzi rozmowy, lecz nie otrzymał jeszcze żadnych konkretów ze strony zarządu.

Jeden z najlepiej rokujących, młodych graczy, obecnego sezonu z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Eric Gordon w dotychczasowym sezonie rozegrał zaledwie dwa spotkania, w których notował średnio 21 punktów, 2 przechwyty, 1,5 bloku, 2 asysty i 5 zbiórek.  Moim zdaniem z tego kontuzjogennego gracza będzie jeszcze spory pożytek, a zatrzymanie go byłoby dobrym posunięciem. Ostatnie słowo należy więc do Davida Sterna.

 

UPDATE:

Wyczytałem własnie na twitterze, że komisarz ligi- David Stern wyraził zgodę by New Orleans Hornets przedłużyli umowę z Ericiem Gordonem o 4 lata! Jest to bardzo dobra wiadomość, przedłużenie kontraktu z utalentowanym, młodym reprezentantem USA może okazać się strzałem w dziesiątkę.