Hornets podpisują i zwalniają

Sezon dla New Orleans Hornets powoli dobiega końca, jednak w ekipie ”Szerszeni” pojawi się nowa twarz. 10-dniowy kontakt podpisał center Darryl Watkins, który ma zastąpić w rotacji kontuzjowanego do końca sezonu Chrisa Kamana. Dołączenie nowego zawodnika oznaczało iż ktoś musiał zostać zwolniony. Wybór padł na Chrisa Johnsona który od meczu z Phoenix Suns nie pojawiał się na parkiecie.

Darryl Watkins w NBA odbył krótki epizod podczas sezonu 2007/2008, kiedy to bronił barw przez 9 spotkań Sacramento Kings. Jego wyniki pozostawiały wiele do życzenia notował zaledwie 1 punkt i 1 zbiórkę.

Center był już w Hornets podczas przygotowań do sezonu, lecz ostatecznie nie załapał się do szerokiej kadry. Chris Johnson w barwach ekipy z Nowego Orleanu zagrał 7 spotkań, w których średnio zdobywał 3 punkty, 3 zbiórki, a w sumie spędził 11 minut na parkiecie.

Miejmy nadzieję iż Darryl zapamiętał lekcję z poprzednich latach i pokażę się z dobrej strony, ale zbyt wielkich szans na grę w przyszłym sezonie nie ma.