Norris Cole w Pelicans!

Ostatnie minuty NBA Trade Deadline to czyste szaleństwo. Kilkunastu graczy zmieniło barwy klubowe, w tym zawodnicy o nieprzeciętnych nazwiskach. Goran Dragić, Isiah Thomas, Brandon Knight, Michael Carter-Williams, Reggie Jackson… New Orleans Pelicans również postanowili, że nie będą w ostatnich sekundach tego ostatecznego dnia bezczynni i wykonali pewien telefon

Okazało się, że wobec ostatnich wiadomości, które mówiły o tym iż Goran Dragić źle czuje się w słonecznej Arizonie, nie dogaduje się z aktualnym zarządem poprosił o wymianę. Phoenix Suns postanowili więc pozbyć się jednego ze swoich wielu rozgrywających, aby nie stracić go za bezcen po sezonie (Słoweniec jest w ostatnim roku swojej umowy). Ostatecznie Słońca dobiły targu z Miami Heat i paroma innymi zespołami, co wykorzystać postanowili również New Orleans Pelicans.

Suns otrzymali w tych kilku wymianach m.in. Norrisa Cole’a oraz Shawne Williamsa, których jednak Ryan McDonaough nie chciał zatrzymać w swoim zespole i uzgodnił nowy transfer z Dellem Dempsem, który wyśle dwójkę tych graczy do Nowego Orleanu w zamian za weterana, skrzydłowego Johna Salomnsa.

* Według najnowszych doniesień wymiana Pelicans rozszerzy się jeszcze o kilku zawodników. Do Nowego Orleanu dostaną się również prawdopodobnie Ish Smith oraz Justin Hamilton.

* Pelicans zwolnią Toney’a Douglasa.

* Po oficjalnym zatwierdzeniu wymiany New Orleans Pelicans wykupią kontrakt Shawne Williamsa.

* W klubie na długo nie zatrzyma się również Justin Hamilton.

Update na stronie w piątek!