Norris Cole w Pelicans!

Ostatnie minuty NBA Trade Deadline to czyste szaleństwo. Kilkunastu graczy zmieniło barwy klubowe, w tym zawodnicy o nieprzeciętnych nazwiskach. Goran Dragić, Isiah Thomas, Brandon Knight, Michael Carter-Williams, Reggie Jackson… New Orleans Pelicans również postanowili, że nie będą w ostatnich sekundach tego ostatecznego dnia bezczynni i wykonali pewien telefon

Okazało się, że wobec ostatnich wiadomości, które mówiły o tym iż Goran Dragić źle czuje się w słonecznej Arizonie, nie dogaduje się z aktualnym zarządem poprosił o wymianę. Phoenix Suns postanowili więc pozbyć się jednego ze swoich wielu rozgrywających, aby nie stracić go za bezcen po sezonie (Słoweniec jest w ostatnim roku swojej umowy). Ostatecznie Słońca dobiły targu z Miami Heat i paroma innymi zespołami, co wykorzystać postanowili również New Orleans Pelicans.

Suns otrzymali w tych kilku wymianach m.in. Norrisa Cole’a oraz Shawne Williamsa, których jednak Ryan McDonaough nie chciał zatrzymać w swoim zespole i uzgodnił nowy transfer z Dellem Dempsem, który wyśle dwójkę tych graczy do Nowego Orleanu w zamian za weterana, skrzydłowego Johna Salomnsa.

* Według najnowszych doniesień wymiana Pelicans rozszerzy się jeszcze o kilku zawodników. Do Nowego Orleanu dostaną się również prawdopodobnie Ish Smith oraz Justin Hamilton.

* Pelicans zwolnią Toney’a Douglasa.

* Po oficjalnym zatwierdzeniu wymiany New Orleans Pelicans wykupią kontrakt Shawne Williamsa.

* W klubie na długo nie zatrzyma się również Justin Hamilton.

Update na stronie w piątek!

 • DYoda

  Jeszcze sezon jako taki, później AD odejdzie będzie totalny syf dostaniemy 1-3 draftu znowu będą nadzieje i znowu ze 3 sezony zbliżania się do PO poczym
  restart

 • skinner21

  Kolejne beznadziejne decyzje.
  Do wyjęcia był z Philadelphii Mc Daniels za prawie darmo, a my kończymy z bandą kompletnie nieprzydatnych graczy, których Miami chciało się pozbyć za wszelką cenę.
  Przyszłość Davisa to raczej to co spotkało Garneta, kretyńska organizacja, która marnowała tylko jego karierę i ewentualny sukces jaki odniesie to tylko z dala od New Orleans.
  Generalnie stoimy od lat w miejscu bez PO bez picków i nawet rozwój Davisa nie wystarcza bo Demps z Montym skutecznie to równoważą debilnymi tradami i umiejętnościami Williamsa.( kontuzje)
  Oklahoma już na 8 miejscu więc szanse na PO są równe szansom na zachowanie naszego picka. Ogólnie potrzebujemy cudu żeby jeden z tych scenariuszy się sprawdził.

  • Froniu

   Akurat Mc Danielsa nie potrzebowaliśmy. Mamy Dante,Q-Pona,Evansa mogącego grać na ‚3’. Do tego on latem i tak by najprawdopodobniej odszedłby do contendera, którym prędko nie będziemy (a raczej nigdy)
   Potrzebowaliśmy kogoś na ‚1’. Kogoś kto potrafi bronić i swoje już pokazał w lidze.

   • skinner21

    Mc Daniels jest lepszy niż ten cały szrot, który pozyskaliśmy.
    Poza tym dla niego teraz zapewne liczyłaby się kasa i gra a nie contenderowanie ( serio uważasz, że gość co zarobił niecały milion wybierze contendera zamiast kasy?) a i tak wg mnie jest lepszy niż Pondexter czy Cunningham, a co do Evansa to on prędko pozycji rozgrywającego nie porzuci.

 • DYoda

  Czyli na PO w tym sezonie położyli już ogórka

  • Froniu

   Pelicans ? Przecież akurat wyjątkowo się wzmocniliśmy, zazwyczaj to byliśmy obserwatorami działań innych drużyn.

   Natomiast Suns w kontekście tego sezonu się osłabili, ale na dłuższą metę Knight to lepsza opcja od Dragica.