O nas

Jedyny w Polsce Strefa Fanów New Orleans Pelicans powstała dokładnie 10 grudnia, 2011 roku. Wtedy to postanowiliśmy zarażać miłością do koszykówki oraz drużyny Pelicans. Po kilku latach (5 marca, 2017 roku) stwierdziliśmy, że nie tylko samą pomarańczową piłką w Nowym Orleanie kibice żyją i możecie poczytać u nas również o NFL i drużynie New Orleans Saints. Zapraszamy!

Serwis tworzony jest przez fanów dla fanów. Znajdziecie tutaj analizy i relacje ze spotkań, wszystkie nowinki i doniesienia z obozów drużyn z Nowego Orleanu, a oprócz tego felietony, rankingi i wszystkie inne ciekawe formy, które przedstawią drużynę Pelicans oraz Saints w ciekawy sposób.

REDAKTOR NACZELNY 

RAFAŁ KAMIEŃSKI – Założyciel i redaktor naczelny strony pelicans.pl. Wierny fan Pelicans z Nowego Orleanu od kilku lat. Na stronie stara się zajmować wszystkim – relacje, zapowiedzi, newsy transferowe, a przy tym nie zapomina o felietonach i rankingach z analizami i własnymi przemyśleniami. Dba również o wystrój strony.

Kontakt: raf.kamienski@gmail.com
Twitter

REDAKTOR

DOMINIK KĘDZIERAWSKI – Tutaj przede wszystkim jako specjalista od NFL i New Orleans Saints. Również ekspert o NCAA i młodych talentach. Nie brakuje również felietonów z własnymi przemyśleniami, czy newsów jego autorstwa. Na pelicans.pl od sezonu 2016/17.

Twitter

REDAKTOR

MATEUSZ RÓŻYCKI –  Człowiek, który już z samego rana relacjonuje spotkania, które rozgrywali New Orleans Pelicans. Na pelicans.pl od sezonu 2016/17.

Twitter

GRAFIK

TOMASZ SZYMANIK – Postawił pomysł stworzenia portalu na nogi. Zajmuje się na pelicans.pl stroną techniczną.

Powiązani ze stroną:
Maciej Łoziak
Dominik Aleksander
Mateusz Musiał
Patryk Pankowiak
Łukasz Dudek
Maciej Dziuba
Przemysław Izdebski