Pelicans 103 – 99 Knicks

Pelicans center Jason Smith drives against New York defender Andrea BargnaniNew Orleans Pelicans po wygranej nad Sixers minionej nocy rywalizowali w słynnej Madison Square Garden przeciwko New York Knicks. ”Pelikany” rozegrały świetny mecz w ofensywie i wygrały mecz 103:99 głownie dzięki swojemu najskuteczniejszemu zmienikowi. Ryan Anderson zanotował fenomenalne 31 punktów oraz 6 zbiórek. Tyreke Evans dołożył 24 oczka i 7 asyst.

Smutną informacją jest kontuzja naszej największej gwiazdy Anthony’ego Davisa. Rozegrał on zaledwie 10 minut i nadal nie wiadomo jak poważna jest kontuzja. Więcej informacji na temat Davisa wkrótce.
Po stronie NYK najlepszy był oczywiście Carmelo Anthony (23 punkty, 10 asyst). Z ławki świetne zawody rozegrał Tim Hardaway (21 punktów).

Więcej info później

• mike

W tym spotkaniu jedna rzecz mi się niepodobała. Bargnani miał dobry dzień i w pierwszej połowie nas cisnął. To czemu praktycznie całą drugą kwartę graliśmy niską piątką? Rozumiem, że kontuzja Davisa nieco Montiego zaskoczyła, ale po to są zmiennicy. A tak dochodziło do głupich sytuacji, że Bargnaniego krył Gordon (??). I jak niby miał go zatrzymać, mógł co najwyżej faulować. Dobrze, że Knick’si nam za mocno nie odskoczyli.
    Zamiast Childressa, moim zdaniem powinien grać Amundsen. Czasami nie rozumiem naszego szkoleniowca, ale może była w tym jakaś głębsza myśl, tylko ja jej nie dostrzegam.