Pelicans 99 – 95 Magic

Anthony Davis Propels Pelicans to Preseason Win

New Orleans Pelicans rozegrali tej nocy kolejne spotkanie przygotowawcze do sezonu regularnego 2013-2014. Pelikany wygrały trzeci raz z rzędu, tym razem gorsi okazali się być Orlando Magic, którzy zostali pokonani 99 – 95 na parkiecie w Jacksonville.

Do wygranej drużynę Monty’ego Williamsa poprowadził raz kolejny Anthony Davis, który na swoim koncie zanotował aż 29 punktów,  9 zbiórek, 2 przechwyty i 4 bloki w 31 minut. 12 punktów i 8 zbiórek dołożył również Ryan Anderson, a Brian Roberts w 24 minuty z ławki zaaplikował rywalom 16 „oczek” i rozdał 4 kluczowe podania. Cieszyć może też 10 punktów i 5 zbiórek Al-Farouq Aminu

Jrue Holiday miał 9 punktów, 9 asyst, 5 zbiórek, 2 przechwyty, ale też aż 5 strat, które najprawdopodobniej wymusił Victor Oladipo (4 przechwyty). Austin Rivers po cichu zapisał się na tablicy siedmioma punktami oraz czterema asystami.

Po stronie Magików z dobrej strony pokazali się Nik Vucević oraz Tobias Harris (oboje 17pkt i 9zb). Wspomniany już debiutant Oladipo z ławki zdołał zgromadzić przy swoim nazwisku 10 punktów, 9 asyst, 5 zbiórek i 4 przechwyty.

* mecz ten nie był pokazywany przez żadną telewizję i nie ma dostępu do jakichkolwiek zapisów video, stąd tak bardzo okrojona relacja.