Pelicans z 6. pickiem

Po tym jak Washington Wizards wskoczyli w loterii do TOP3 bardzo prawdopodobne było to, że drużyny zaraz po Czarodziejach będą wybierać z jednym wyborem niżej niż kiedy podchodziły do losowania. Jedną z takich ekip byli New Orleans Pelicans, którzy w notowaniu podchodzili z #5 miejsca, wyszli z #6 pickiem. 

Loterię wygrali Cleveland Cavaliers, którzy mieli 15.6% szans na zwycięstwo. To drugi raz w przeciągu trzech lat kiedy Kawalerzyści wybierać będą mogli z ‚jedynką’ (Kyrie Irving 2011). Tym razem najwięcej o wyborze Cavs mówi się, że ich szeregi zasili Nerlens Noel z Kentucky.

1 – Cleveland Cavaliers
2 – Orlando Magic
3 – Washington Wizards
4 – Charlotte Bobcats
5 – Phoenix Suns
6 – NEW ORLEANS PELICANS

[cdn..]

Jak myślicie – kogo wybiorą Pelicans?

 • Co z Muhammadem ? Rok temu byl lepiej oceniany.

  Noela,McLemore,Oladipo,Porter zostana wybrani wczesniej.Muhammad,Burke albo najlepsza opcja trade.

  • 1. Noel
   2. McLemore
   3. Porter
   4. Oladipo
   5. Bennett
   6. Burke/Muhammad/Zeller

   U mnie tak to wygląda mniej więcej 🙂 Dużo namieszają też campy, kto wie, może Oladipo czy nawet McLemore nie spadnie za ‚5’. Patrzcie na przykładowo Barnesa w 2012.

 • NOLA

  A więc, Trey Burke, PG, hmmmm… Nienajlepszy wybór mając w składzie GV i Riversa. Zdecydowanie lepiej widział mi się pick no.5.
  Jednakże mnie bardziej podnieciła wiadomość, że Hornets wracają do North Carolina. Nie mogę się doczekać kiedy to w sezonie 2014-15 Pelikany zagrają w Charlotte, właśnie, z Hornets 🙂 to będzie mega ciekawy pojedynek. Tym bardziej, że znając historią Draft Lottery w pierwszym odświeżonym przez CHA sezonie, Hornets otrzymają pick no. 1.

  • pawel

   Burke pójdzie w 1-5, poza tym to IMO nie jest odpowiedni PG w stylu Montyego i Della. Jak dla mnie przy założeniu że odpadają Noel, McL, Porter, Oladipo i Burke – ma sens jedynie Saric, Len lub Zeller. A że żaden mi się nie podoba to oddaję pick za Bledsoe

   • Nigdy nie wiadomo co wpadnie innym drużynom do głowy. Myślę, że ktoś z czwórki Burke, Oladipo, Porter czy nawet Muhammad będą do wyciągnięcia z #6.