Raport: Mike James w Nowym Orleanie

New Orleans Pelicans korzystają z możliwości podpisania jeszcze jednego zawodnika do swojego składu, na zasadzie umowy two-way. Po tym jak zwolnili z podobnego kontraktu Jalena Jones, Pellies zdecydowali się sprowadzić do swojego miasta rozgrywającego – Mike’a Jamesa.

27-latek to debiutant na parkietach NBA. W tym sezonie reprezentował barwy Phoenix Suns, gdzie był jedną z wiodących postaci zespołu z Arizony. Nieoczekiwanie został jednak zwolniony z drużyny, co zostało mocno skrytykowane przez media. Teraz Mike James ma szansę pokazać swoje umiejętności w Luizjanie.

New Orleans Pelicans cierpią na pozycji rozgrywającego, to jest fakt. Kiedy schodzi z boiska Rajon Rondo, pojawia się na nim albo Jameer Nelson lub Ian Clark, którzy mają spore wahania formy i często drużyna z nimi na parkiecie jest na minusie. Kto wie, być może James będzie odpowiedzą na te problemy.

W 32 spotkaniach dla Suns, 10-krotnie wychodził w pierwszej piątce. Spędzał na parkiecie średnio 21 minut, podczas których zapisywał przy swoim nazwisku blisko 10.5 punktu i 3.8 asyst.

 • Sebastian P.

  Gdyby nie błędy sędziów pod koniec meczu to nie było by takiej nerwòwki. Czemu tak krótko Rondo gra na rozegraniu, miał najgorsze +/- ale to dlatego że cała drużyna źle grała. Rozstawienie 5/0 sprawdziło się tylko dlatego że Davis miał kosmiczny mecz inaczej moglibyśmy przegrać sromotnie.Gentry nie ma pomysłu na grę, jest chyba na stanowisku tylko ze względu na Cousinsa jak już ktoś wcześniej zauważył.Cieszy wygrana, oby tak dalej!

 • Karol Król

  Na kolana na kolana na kolana cala NBA WREEEEEEEEESZCIE MECZ GODNY PISANIA CALYCH STRON!!!Niesamowite W KONCU jest przepiekne zwyciestwo.AD MONSTER GAME Holiday dzielne sekundowanie.

 • Sebastian P.

  Widać braki w obronie na obwodzie a my ściągamy dwóch typowych strzelców, po co?

 • Sebastian P.

  Znów widać naszą słabą obronę i te nie wymuszone straty 🙁

  • Karol Król

   Co do strat tak sie zgadzam ale atak mamy piekielny.Oj dawno nie widzialem takiego meczu w wykonaniu NO.

 • Sebastian P.

  Jak dla mnie brakuje nam obrońców, tak zwanych „plastrów”. Kogoś takiego jak Stephenson,którego mieliśmy przez chwilę w składzie. Walczak charakterem.

  • Siedzi i leczy kontuzje – Solomon Hill.

   • Karol Król

    Rafal 52sek.do konca i prowadzimy 120:118 kto nie oglada niech zaluje…