Raport: Pelicans dokonują drobnej wymiany z Hornets

http://cbsjimrome.files.wordpress.com/2011/04/071113_dell_dempsh.jpg?w=620&h=315&crop=1New Orleans Pelicans dokonują pierwszej w historii wymiany z Charlotte Hornets. Będzie to bardzo drobny transfer, który na celu będzie miał zgodność trójstronnej wymiany z Rockets oraz Wizards o której już poinformowałem poniżej.

Pelicans do Północnej Karoliny i klubu Michaela Jordana odeślą jedynie gotówkę w zamian za prawa do Scotty’ego Hopsona i jego niegwarantowanego kontraktu, który zostanie bardzo szybko odesłany do innego klubu aby wszystkie zasady finansowe wobec transferu Omera Asika musiały się zgadzać. Co ciekawe, Scotty Hopson do Charlotte trafił zaledwie kilkanaście godzin temu z Cleveland Cavaliers. Mimo odesłania Hopsona Pelicans wciąż będą szukać kolejnych wymian.

Bardzo dobrze wyjaśniają to poniższe wiadomości:

  • mike

    Ale to wszystko zakręcone 😉 W sumie taki zawodnik musi czuć się trochę głupio, jak przerzucają go tak z klubu do kubu, byle kasa się zgadzała.

    A i dobra robota z upgradem strony, przyjemnie się komentuje. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie będzie więcej okazji do radości w komentarzach 😉

    • Póki co trzeba naprawdę pochwalić Dempsa. Zwolnił Stiemsmę, podpisał Ely’ego i wytransferował go za Omera Asika. Według ESPN i skomplikowanych zasad NBA bez kontraktu Ely’ego nie byłaby możliwa wymiana właśnie z Casspim, Asikiem, Gee itd. Więc majstersztyk Della, świetna robota.

      I dzięki, trochę z tym zwlekałem, ale w końcu jest 🙂