Ruszamy!

W drużynie New Orleans Hornets panuje totalny chaos. Zawodnicy nie wiedzą w pewnym momencie gdzie grają i co mają robić. Drużyny myślą, że mają innych zawodników, a następnie okazuje się, że żadnych zmian nie było. Chris Paul był już przez godzinę zawodnikiem Los Angeles Lakers, gdy nagle pojawiła się wiadomość, że wymiana została zablokowana i CP3 będzie znów „Szerszeniem” – paranoja.

Tak samo działo się przez ostatni tydzień z naszą jedyną w Polsce stroną o New Orleans Hornets. Pewnego dnia wszystko było już gotowe, mieliśmy zamiar wszystko wrzucać i informować Was o wszystkim co się dzieje w drużynie z Luizjany, ale niestety. Nie dopięliśmy wszystkiego na ostatni guzik i trzeba było wprowadzić jeszcze kilka zmian, tych większych i tych kosmetycznych. Dzisiaj jednak jest 11 grudnia i strona Hornets.pl rusza na dobre!

Dnia 9-grudnia zawodnicy zaczęli zmieniać zespoły, podpisywali nowe kontrakty, a drużyny zaczynają już wyglądać całkiem inaczej. Miejmy nadzieję, że nasza ekipa Hornets.pl (ja, mlozio i majkel) będzie pracowała ze sobą jak najdłużej. Będziemy informować Was o wszystkim co się dzieję w drużynie New Orleans Hornets, ale również co się dzieje poza nią. Mam nadzieję, że będzie nas tutaj bardzo dużo i będziecie przybywać do nas jak najczęściej. Wpadajcie nie tylko w godzinach normalnych, ale również tych nienormalnych czyli podczas spotkań. Jeszcze dokładnie nie wiemy na jaką drużynę będziemy musieli wstawać w nocy.

Jest 11-grudzień, godzina popołudniowa, a jedyny serwis o New Orleans Hornets rusza właśnie teraz! Serdecznie witamy! 😉
GEUX HORNETS!