Raport: Tapp na dłużej w NOLA

Mamy dzisiaj dwie oficjalne wiadomości! O powrocie Sterlinga Moore’a już informowaliśmy, ale jak się okazało, wraz z Moorem do Big Easy powrócił także defensive end Darryl Tapp.

Tapp to 32-letni weteran, którego Saints sprowadzili w celu bycia sytuacyjnym rusherem. Prezentował się on w tej roli bardzo solidnie, notując pół sacka oraz 9 QB hitów. Dorzucił do tego 12 powaleń, w tym siedem w pojedynkę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport: Sterling Moore zostaje w Big Easy

Powołując się na raport Josha Katzensteina z NOLA.com – New Orleans Saints doszli do porozumienia w sprawie nowego kontraktu dla cornerbacka – Sterlinga Moore’a. O całym fakcie poinformował już również zadowolony zawodnik na swoim twitterowym koncie. 27-latek wyraził głośno chęć pozostania w klubie już w lutym. Ostatecznie w Saints będzie grał co najmniej przez jeszcze jeden sezon.

Moore dołączył do obrony prowadzonej przez Dennisa Allena podczas sezonu 2016. Wówczas okrojona defensywa przez kontuzje musiała zostać wzmocniona. Wybór Sterlinga okazał się być strzałem w dziesiątkę i świetnie wkomponował się w ekipę z Nowego Orleanu.CZYTAJ WIĘCEJ

Raport: Manti Te’O Świętym

FA znacznie spowolniła, ale Saints wciąż nie przestają działać. Po sprowadzeniu Alexa Okafora, sięgnęli także po kolejnego zawodnika mającego coś do udowodnienia – Manti Te’o.

Te’o to middle linebacker. Całą swoją dotychczasową karierę spędził w barwach San Diego Chargers, którzy wybrali go z 38 numerem draftu 2013. Te’o był wcześniej gwiazdą uniwersytetu Notre Dame, za sezon 2012 zgarniając aż 8 nagród indywidualnych. Jego postać udekorowała także okładkę gry z serii NCAA Football.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport: Umowa Butlera już na stole?

Według doniesień, New Orleans Saints i zastrzeżony wolny agent – cornerback Malcolm Butler są bardzo bliscy porozumienia w sprawie nowej umowy dla. Jak mówi Michael Giardi z CSNNE – kontrakt został już prawie zamknięty. Władze ekipy z Nowego Orleanu spotkały się kilka dni temu z 27-latkiem i znaleziono wspólny język. Malcolm Butler chce grać dla Świętych.

Jak twierdzi Giardi, jedyną sprawą, która wciąż przeszkadza w zamknięciu umowy z Saints, to kwestia pieniędzy, które będą w kontrakcie gwarantowane. Święci najprawdopodobniej chcieliby zabezpieczyć się przed ewentualną wpadką, natomiast Butler wciąż szuka podobnego kontraktu, który otrzymał inny CB – Stephon Gilmore (65 mln$/5 lat).CZYTAJ WIĘCEJ

Q&A z Nickiem Underhillem

Witamy wszystkich w pierwszym Q&A o New Orleans Saints! Będzie ono jednak w innej formie niż zazwyczaj, gdyż na nasze pytania odpowie gość specjalny – Nick Underhill (@nick_underhill) z TheAdvocate. Nick zajmuje się ekipą Świętych, bardzo często oferując szeroki wgląd w zespół oraz jego działania.

Jak oceniłbyś offseason Saints do tej pory? Kto jest największym wzmocnieniem, a kto największą stratą?

CZYTAJ WIĘCEJ

Free Agency – Dzień dziewiąty

Już tylko minuty/godziny dzielą nas od wielkiego transferu Saints. Niecierpliwość rośnie, a wszystko podbudzają tylko enigmatyczne tweety profilu Świętych. Nie pozostaje nic innego, jak tylko poczekać.

W okolicach godziny 19 pojawiła się informacja, jakoby Saints pozyskali Butlera za pick #32. Nie znalazła ona jednak potwierdzenia pośród bardziej wiarygodnych źródeł. Jak doniósł z kolei Ian Rapoport, obie strony są już po kolacji (wczoraj) oraz spotkaniu (dzisiaj), obecnie aktywnie pracując nad doprowadzeniem transferu do życia. Dodał także, iż Butler i jego obóz są bardzo zmotywowani do sfinalizowania wszystkiego.

CZYTAJ WIĘCEJ