„The Dome Patrol” #2 – wydanie na sezon 2017

Sezon 2017 już się rozkręca, ale postanowiliśmy nie zostawiać Was, czytelników, z niczym! Oto w wasze ręce oddajemy The Dome Patrol, wydanie drugie. A w nim poznacie zespół Świętych od A do Z, oraz dowiecie się, co szykuje dla nas dywizja NFC South! Swoją obecnością również uraczyli nas: Karol Potaś i Łukasz Dudka z Fantasy Football Polska, Kuba Kaczmarek (NFL24.pl), NFLBlog.pl oraz Maciej Kwiatkowski (szostygracz.pl). Miłej lektury!

Początek sezonu nie był taki, jakiego fani Saints oczekiwali. Dwie porażki, dwa fatalne występy obrony. Czy w pierwszym dywizyjnym starciu się przełamią? Oby. Ich rywalem będą Carolina Panthers.

Week 2: Pewne rzeczy się nie zmieniają.

Kurz już opadł, a kolejna porażka za nami. Kilka dni spędzone na analizie tego co zagrało, a co nie, ujawniły jedno – jest źle. Trudno, aby było dobrze, kiedy Saints w pierwszej kwarcie oddają trzy przyłożenia i przegrywają mecz, zanim on na dobre się rozkręci. Dość powiedzieć, że w tym meczu Tom Brady rzucił po raz pierwszy w karierze trzy przyłożenia w trakcie jednej kwarty. W drugiej kwarcie Saints jeszcze się zerwali i zbliżyli na jedno przyłożenie, ale TD run Mike’a Gillislee na cztery minuty przed końcem połowy ostatecznie pogrzebał marzenia Saints.

New Orleans Saints pomimo fatalnego startu sezonu i bilansu 0-2, po porażkach z Vikings i Patriots nie przestają być aktywni na rynku. Postanowili wymienić swojego linebackera do Miami Dolphins za pick w piątej rundzie. Stephone Anthony, bo o nim mowa, został wybrany z wysokim numerem w drafcie – #31 – w drafcie 2015.

Anthony dołącza więc do grona zawodników, którzy zmarnowali swój potencjał i nie osiągnęli tego poziomu, jaki był im przypisywany. Kiedy LB Saints załapał się do 53-osobowego rosteru wielu było zaskoczonych taką decyzją. Okazało się jednak, iż Święci zrobili to w zasadzie tylko po to, aby zgarnąć za swojego zawodnika jakiś pick w drafcie.CZYTAJ WIĘCEJ

Week 1: Wróciły demony przeszłości.

A miało być tak pięknie… Vikings jednak boleśnie przypomnieli fanom Saints, jak niewiele znaczy preseason. Obrona wyglądała słabo przez większość spotkania, a ofensywa nie potrafiła już wrócić przeciwko potężnej obronie Wikingów.

Sezon czas zacząć! Pierwszym rywalem Saints będą Minnesota Vikings, a spotkanie odbędzie się w Minneapolis. Co czeka Saints w krainie wiecznej zimy? Przekonacie się poniżej.