Raport: Uraz Ungera nie tak groźny

Poprzednio informowaliśmy o tym, iż Max Unger doznał kontuzji stopy i zawodnik będzie zmuszony przejść przez operację. Jak się jednak okazało raport, jaki podawały źródła związane z NFL nie były do końca zgodne z prawdą. Według najnowszych doniesień – Unger nie kontuzjował stopy, ale jest to uraz, który ciągnie się za nim od jakiegoś czasu. Święci postanowili, że najlepiej dla gracza będzie jeśli przejdzie on kolejny zabieg, który postawi go na nogi jeszcze przed startem sezonu regularnego.

Nowe wieści z obozu z Nowego Orleanu podał Sean Payton. Trener Saints wyraził również swoje poirytowanie wobec wcześniejszych fałszywych doniesień. Payton stwierdził, że klub przewiduje powrót Ungera na boisko jeszcze w trakcie preseason. Celowaną datą jest mecz nr 3. Ważny zawodnik linii ofensywnej powinien więc być do dyspozycji od pierwszego tygodnia rozgrywek.

Raport: Max Unger kontuzjowany

Niestety. New Orleans Saints wciąż dręczeni przez kontuzje, które już rok temu tak bardzo pokrzyżowały plany Świętych. Tym razem, kiedy to ekipa z Nowego Orleanu zbudowała solidnie skład na nadchodzący sezon… Nadeszły kolejne urazy. Ze składu wypada Max Unger, który miał być jednym z tych tworzących piekielnie silną linię ofensywną.

30-letni Max Unger doznał kontuzji stopy, która wykluczy gracza z gry na ponad 5 miesięcy. Oznacza to, że zabraknie go na początku sezonu i New Orleans Saints muszą pilnie znaleźć zastępstwo. Teoretycznie Święci wciąż mają do dyspozycji uniwersalnego Senio Kelemete oraz Jacka Allena, ale potrzebne raczej będzie większe wsparcie. Zwłaszcza, że linia ofensywna ma być tym z czego słynąć będą Święci. Drew Brees, Adrian Peterson czy Mark Ingram w samych superlatywach wyrażali się o tej formacji i byli podekscytowani kampanią 2017. CZYTAJ WIĘCEJ

Marshon Lattimore: Droga do NFL

Jeszcze przed NFL Draft, kanał Uninterrupted na Youtube wypuścił kilka świetnych materiałów dotyczących Marshona Lattimore’a. Wybrany przez New Orleans Saints najlepszy cornerback klasy 2017 opowiada tam między innymi o swoich początkach z futbolem amerykańskim i możemy przyjrzeć się z bliska jaką drogę musi przejść gracz, aby trafić do NFL.

Dla Lattimore’a tegoroczny Draft był o tyle trudnym doświadczeniem, bowiem co do jego talentu nie ma jakichkolwiek wątpliwości. W jego przypadku problem leży w jego ścięgnie udowym, które nie potrafiło dać mu spokoju podczas gry dla Ohio State w NCAA. Wiele drużyn zastanawiało się, czy poradzi on sobie z obciążeniami w lidze. Święci jednak zaufali ambitnemu CB. Zapraszam do oglądania.CZYTAJ WIĘCEJ

Q&A z Nickiem Underhillem: Draft 2017

Kurz po drafcie już opada, a eksperci prześcigają się w ocenach i przewidywaniach co do debiutantów. To również pora, aby bliżej zaznajomić się z zawodnikami, jeszcze zanim rozpoczną się pierwsze treningi z ich udziałem. Z tej okazji mamy w przyjemność zaprosić was na kolejne Q&A – na nasze pytania po raz drugi odpowie Nick Underhill (@nick_underhill) z The Advocate.

To our fellow Saints fans: you’ll find the English version in the bottom half of the article.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP100 NFL: Adrian Peterson

Jak co roku, na NFL.com podczas offseason możemy znaleźć zestawienie 100 najlepszych zawodników ligi. Co jakiś czas pojawiają się nowi gracze, a fani mogą ekscytować się miejscami i pominiętymi ulubieńcami. Jako że po drafcie wieści z obozu z Nowego Orleanu może nie być za wiele, postanowiliśmy przekazywać jacy zawodnicy New Orleans Saints znaleźli się w tym rankingu.

Jako pierwszy pojawił się w nim Adrian Peterson, bo już na miejscu #98. Dla wielu mogła to być mała niespodzianka, gdyż Peterson wraca na boisko po kontuzji kolana i ma 32 lata. AP to nowy gracz Świętych, z którymi podpisał kontrakt na 2 lata kilka dni temu. Ma on zamiar przedłużyć swoją karierę w NFL i ma to zamiar zrobić w Nowym Orleanie. Pomóc ma mu w tym Drew Brees. „All Day” jeszcze rok temu w zestawieniu był na miejscu 5.CZYTAJ WIĘCEJ

NFL Draft 2017: #196 Saints – Al-Quadin Muhammad

Trzeciego dnia Saints nie mieli wiele do roboty, gdyż posiadali zaledwie wybór w 6 rundzie. Postanowili raz jeszcze sięgnąć po defensora, najlepiej z dużym potencjałem. Padło na Al-Quadina Muhammada z Miami.

Muhammad jest świeżo po burzliwej karierze akademickiej. Rozegrał w niej tylko dwa lata, w 2014 będąc zawieszonym za uderzenie kolegi z zespołu, a w 2016 wraz z dwoma innymi wyrzuconym z programu za powiązania z firmą wynajmującą luksusowe auta i złamanie zasad NCAA. Próbował on jeszcze się przenieść do Hampton, by móc grać, lecz mu się nie udało.

CZYTAJ WIĘCEJ