„Szerszenie” rozpoczynają workouty

Draft 2012 zbliża się wielkimi krokami. Podczas losowania w NBA Lottery Draft New Orleans Hornets wylosowali numer pierwszy oraz dziesiąty. Dokładnie dzisiaj rano „Szerszenie” rozpoczęły swoje workouty podczas których z bliska przyjrzą się startującym w Drafcie graczom i zadecydują o przyszłym wyborze.

Według oficjalnych doniesień w pierwszej „sesji” z Nowego Orleanu do miasta jazzu przyjechało dzisiaj rano aż pięciu graczy. A w nich: Tyler Zeller – środkowy z North Carolina Tar Heels, John Henson – silny skrzydłowy z North Carolina Tar Heels, Meyers Leonard – środkowy z Illinois State, Arnett Moultrie – silny skrzydłowy z Mississippi State oraz Terrence Jones – niski skrzydłowy z Kentucky Wildcats.

Natomiast już w drugiej dzisiejszej i późniejszej „sesji” wezmą udział rzucający obrońcy – Terrence Ross z Washington State, Austin Rivers z Duke, Jeremy Lamb z Connecticut oraz Terrell Stoglin z Maryland.

Przypomnę również, że Austin Rivers to Debiutant Roku w ACC, a więc „Szerszenie” celują w najlepszych.

New Orleans Hornets tym samym szukają zawodnika, którego wybiorą z drugiego picku (10 numer). Najbardziej prawdopodobnym wyborem z całej tej piątki jest John Henson, Arnett Moultire, Austin Rivers, Terrence Rosse oraz Terrence Jones bowiem przewiduje się, że Tyller Zeller oraz Jeremy Lamb zostaną wybrani znacznie wcześniej, a Meyers Leonard oraz Terrell Stoglin mogą zostać wybrani natomiast dopiero w drugiej dziesiątce (a nawet i później).

Czy te wybory oznaczają, że „Szerszenie” zdecydowały już kogo wybiorą z pierwszym pickiem w Drafcie 2012 (Anthony Davis?)?