Trevor Ariza już trenuje. Zagra z Grizzlies? [UPDATE]

Niski skrzydłowy New Orleans Hornets uczestniczył w ten wtorek(17 stycznia) w pierwszym treningu po kontuzji, której doznał 2 stycznia w meczu z Utah Jazz. Był to pierwszy pełny trening Trevora Arizy i jak sam zawodnik już powiedział – z jego pachwiną jest już lepiej. 

Zawodnik, który wychodzi na co dzień w pierwszej piątce „Szerszeni” opuścił w sumie 8 spotkań. Bez tego zawodnika Hornets ulegli we własnej hali aż sześć razy z rzędu.

Monty Williams, trener New Orleans Hornets, poinformował że dokona decyzji przed środowym (u nas czwartkowym) spotkaniem z Memphis Grizzlies. Wszystko jednak zależy od tego w jakiej formie i jak będzie się czuł po pierwszym treningu od 2 tygodni.

„Zobaczymy jak Trevor będzie czuł się przed meczem z Grizzlies. Porozmawiam jeszcze z Jon’em Ishop’em i zobaczymy czy wszystko będzie OK.” powiedział Monty Williams po wtorkowym treningu Hornets.

PS. Do gry powoli gotowy będzie również Xavier Henry, zawodnik pozyskany z Memphis Grizzlies. Z Luizjany nadciągają już coraz lepsze wieści i możliwe, że „Szerszenie” już za tydzień czy dwa zagrają w pełnym składzie. Czekać wciąż trzeba bowiem na Erica Gordona, który gotowy będzie nie szybciej niż za tydzień.

UPDATE: JAK POINFORMOWAŁ PRZED CHWILĄ SAM TREVOR ARIZA – ZAGRA ON DZISIAJ W MECZU Z MEMPHIS GRIZZLIES!