We’re the Pelicans!

Stało się! Joel Meyers oficjalnie potwierdził na odbytej o godzinie 22 czasu polskiej konferencji prasowej, że New Orleans Hornets od przyszłego sezonu będą występować pod nazwą New Orleans Pelicans. Został przedstawiony film, którzy przekonał mnie w zupełności do tego, że wybranie właśnie takiej nazwy jest strzałem w dziesiątkę. 

Przedstawione zostały również wszystkie loga Pelicans. Oficjalna strona to pelicansnba.com, a nowe rzeczy spod znaku „Pelikana” można już kupić na NBAStore.com. Nowe stroje, parkiet i maskotka zostaną pokazane w ciągu kilku następnych miesięcy. I jak to Joel Meyers powiedział – Let’s go Pels! 

 • jozek

  Czekamy też na nową maskotę, good bye Hugo!

 • Marios

  Moim skromnym zdaniem to logo prezentuje się nie najgorzej . Szkoda trochę nazwy Hornets bo przyzwyczaiłem się do niej . Na 99.9% nadal będę kibicować tej drużynie nawet gdyby Hornets wrócili do Charlotte .

 • mike

  Co by nie mówić, ze wszystkich głupich propozycji które były ( część nawet ciężko było wymówić ;P ), ta jest najlepsza i „najnormalniejsza”.
  Jeżeli Hornets znikną z ligi, będę kibicował pelikanom. Jeżeli wrócą do Charlotte, no cóż, najwyżej będę trzymał kciuki za obie ekipy. Plus jest taki, że to zawsze większe szanse na cieszenie się z mistrzowskiego tytułu 😉

 • Rydzu

  Niestety ten pelikan trochę jak bocian 😀 Zamysł spoko, ale chyba muszę się z tym jeszcze oswoić ;]

  • Może dlatego, że jest czerwony dziób, ale jak przeglądałem zdjęcia tych pelikanów to one tak mają, więc jest idealnie.

 • gasior

  ponarzekam : czemu nie ma calej zlotej koszulki????? 🙁

  a tak to calkiem fajne.
  gapie sie na to juz kilkanascie minut i powoli stwierdzam ze jest coraz lepsze