Zapowiedź: vs. Charlotte Bobcats

1234Emocje po Trade Deadline powoli opadają, a ”Pelikany” z Nowego Orleanu wybierają się do Charlotte na potyczkę z Bobcats. Pojedynki między tymi dwoma drużynami zawsze będą miały smaczki bowiem łączy – jednych była, a drugich przyszła nazwa – Hornets.

Charlotte Bobcats podczas ostatniego dnia transferowego dokonali jednej wymiany z Bucks. Do Milwaukee powędrowali Ramon Sessions oraz Jeff Adrien, natomiast w drugą stronę Luke Ridnour oraz Gary Neal. Występ nowych nabytków w dzisiejszym meczu jest bardzo prawdopodobny.

Cats legitymują się bilansem 25-30 i plasują się na ósmej pozycji w ”silnie” obsadzonych Wschodzie. Ostatnio dwa razy pod rząd pokonali w bezpośrednim pojedynku o 8 miejsce – Detroit Pistons. Dziś zdecydowanie będą walczyć o trzecią wygraną z rzędu.

Kto największym zagrożeniem? Oczywiście Kemba Walker, który średnio w tym sezonie notuje 18 punktów, 5 asyst. Ostatnio świetnie dysponowany jest także Al Jefferson, jego pojedynek przeciwko Davisowi zapowiada się piekielnie interesująco.

Początek dzisiejszej rywalizacji już o godzinie 1:00 czasu polskiego!