Zapowiedź: vs. Indiana Pacers

New Orleans Hornets po świetnym spotkaniu z Dallas Mavericks dziś podejmą po raz kolejny w tym sezonie Indianę Pacers. Mecz odbędzie się w ”ulu”, gdzie jak wszyscy wiemy podopieczni Monty’ego Williamsa spisują się zdecydowanie gorzej niż na wyjazdach. Czy ”Szerszenie” wygrają drugie spotkanie z rzęu?

Indiana Pacers to aktualna trzecia ekipa w konferencji wschodniej. Można ich nazwać niespodzianką gdyż kto by się spodziewał iż ekipa z Indianapolis będzie tak wysoko w tym sezonie. Ich bilans wynosi 22-12 i mogą pochwalić aktualną serią pięciu zwycięstw.

Kogo się bać z Indiany ? Byłych szerszeni. Mowa tu o Darrenie Collisonie i David West. Obaj zawodnicy są liderami tej drużyny i to całą filozofia jest oparta na tych dwóch graczach. W ostatnim spotkaniu Indiana podejmowała Golden State Warriors. W tym spotkaniu drużyna mogła się pochwalić świetną defensywą, bowiem stracili tylko 78 punktów a zdobyli 102. Silnym akcentem Pacers jest także Danny Granger który notuje średnio 18 punktów 4 zbiórki i 2 asysty. Nie możemy zapominać o centrze Hibbercie który przecież wystąpił w tegorocznym All-Star Weekend. Całą piątkę uzupełnia jeden z najlepszych dunkerów w całej lidze czyli Paul George który także występował podczas weekendu gwiazd w konkursach wsadów.

New Orleans Hornets są podbudowani po pokonaniu po świetnym widowisku ekipę z Texasu Dallas Mavericks. Ciekaw jestem występu Xaviera Henryego który przeciwko Mavs nieoczekiwanie był jedną z najlepszych postaci w ”Szerszeniach”.

Początek spotkania już o 2:00. GO HORNETS!