Zapowiedź: vs. New York Knicks

todobreNew Orleans Pelicans po przerwie związanej z NBA All-Star Weekend powracają do gry i już dziś w Smoothie King Center podejmą ekipę z Nowego Jorku – Knicks.

Goście aby myśleć o udziale w playoffs nie mogą pozwolić sobie dziś na porażkę, dlatego spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Początek o godzinie 2:00 czasu polskiego.
New York Knicks legitymują się bilansem 20-33 i zajmują dopiero jedenastą pozycję na słabym Wschodzie. Zdecydowanie jest to rozczarowanie sezonu, bowiem chyba nikt nie stawiał Knicks tak nisko.

Głównym zagrożeniem będzie oczywiście świetnie dysponowany Carmelo Anthony. Interesująco zapowiada się także rywalizacja na tablicach między Tysonem Chandlerem i jednym All-Star Pelicans Davisem.

Kogo zabraknie? Po stronie gości nie zobaczymy na parkiecie Kenyona Martina, Beno Udriha oraz Bargnaniego. Natomiast jeśli chodzi o gospodarzy cały czas brakuje Jrue Holiday’a ( powrót już niedługo) oraz wykluczonych do końca sezonu Jasona Smitha oraz Ryana Andersona.

Przed działaczami obydwu klubów ciężki tydzień, bowiem już w czwartek Trade Deadline. Plotki głoszą, że Knicks chcieli by sprowadzić Lowry’ego z Raptors, a Pelicans szukają chętnych na Erica Gordona. Czwartek zapowiada się bardzo interesująco.

Początek dzisiejszego spotkania o 2:00. Let’s go Pels!