Zapowiedź: vs. Portland Trail Blazers

New Orleans Hornets (3-9) podejmą dziś na własnym parkiecie jedną z obecnie najlepiej rokujących drużyn w NBA: Portland Trail Blazer. Nasi dzisiejsi rywale mogą pochwalić się 7. miejscem w swojej konferencji i bilansem: (7-5). Mecz rozpocznie się o 21:00 polskiego czasu, dlatego też zachęcam wszystkich do kibicowania naszej drużynie „live”, w tym nietypowym jak na pojedynki najlepszej ligi świata- czasie.

 

„Smugi” od początku sezonu prezentują bardzo wysoką formę, pomijając parę wpadek (np. z Suns). Liderem drużyny jest znakomity zawodnik podkoszowy- LaMarcus Aldridge (22.8 punktów, 7.8 zbiórki na potyczkę). Kluczem do wygrania meczu będzie dzisiaj z pewnością zatrzymanie, pozyskanego niedawno- Jamala Crawforda. Dysponujący świetnym rzutem i niezwykłą dynamiką- SG naszych rywali sprawi, że Marco będzie musiał się dziś sporo napocić w obronie, ale jak mówi słynne przysłowie: „dla chcącego nic trudnego”. Gracze z Luizjany po raz kolejny stawiani są na straconej pozycji,  nie oznacza to jednak, że dziś musimy schodzic z parkietu „na tarczy”. Hornets chociaż bez liderów, bez formy i bez większych możliwości zagrają dziś bez presji, a nóż się uda. Widzimy się o 21:00 polskiego czasu. Let’s go Hornets!

 

Przepraszamy za bardzo „okrojoną” wersję zapowiedzi, ale niestety tak się ułożyło, że na tą chwilę każdy z nas ma „małe” problemy i pisanie musi odłożyć na przyszłe/y dzień/dni.