Zapowiedź: vs. San Antonio Spurs

vs SASNew Orleans Pelicans staną dzisiaj we własnej hali naprzeciwko równie mocno poszatkowanym przez kontuzje zespołem San Antonio Spurs. Ostrogi kolejny rok z rzędu z Greggiem Popovichem na czele mają nadzieje na walkę o Mistrzostwo NBA po ubiegłorocznych przegranych Finałach. Ciężko jednak powiedzieć, jakie szanse mają SAS przy drużynach takich jak Indiana Pacers, Oklahoma City Thunder i Miami Heat.

W San Antonio jest prawdziwy szpital, który można porównać do tego z Nowego Orleanu. W szeregach Monty’ego Williamsa wciąż brakuje Jasona Smitha, Ryana Andersona i Jrue Holiday’a, a dla Spurs po powrocie Tiago Splittera wciąż na parkiet nie wybiegną Manu Ginobili, Danny Green i Kawhi Leonard. Więc w obu ekipach nie zagra po trzech wychodzących zawodników w rotacji.

 

San Antonio Spurs to jednak wciąż trzeci zespół Konferencji Zachodniej z bilansem 34-13. Spotkanie warto obejrzeć chociażby dla pojedynku Anthony’ego Davisa z Timem Duncanem, który mimo porażki kilka tygodni w San Antonio był znakomitym widowiskiem.

Początek spotkania o godzinie 2:00 czasu polskiego.