Zapowiedź: vs. Washington Wizards

Emocje po Trade Deadline powoli opadają. Rozgrywki wracają do normy. New Orleans Hornets po zerowym zainteresowaniu na rynku transferowym i po przegranej po dogrywce z Los Angeles Lakers dzisiejszej nocy zmierzą się z Washington Wizards.

Wiadomości które docierają do nas z ostatniej chwili to dzisiejszy przeciwnicy dokonali bardzo ciekawej wymiany. Wizards pozyskali Brazylijskiego centra Nene z Denver Nuggets oraz Briana Cooka z Los Angeles Clippers oraz draft od Clips. Z drużyny ze stolicy USA odeszli Javale McGee który trafił do Denver oraz Nick Young który poszedł do Los Angeles.

New Orleans Hornets przespali totalnie dzisiejsze trade deadline tak więc dziś przeciwko Wizards wyjdzie prawdopodobnie taka sama piątka jak przeciwko LA Lakers. Kaman który był tak bardzo niechciany w ekipie Montiego Williamsa jednak nie został wymieniony. Reszta składu to Ayon, Ariza, Belinelli oraz Jarrett Jack.

Washington Wizards obecnie może pochwalić się bilansem 9-32 i zajmują aktualnie 14 miejsce  w Konferencji Wschodniej ustępując tylko Charlotte Bobcats. Największa gwiazdą ekipy jest drugoroczniak John Wall średnio 17.3 pkt oraz 7.8 ast. Jak będzie dziś ? Kto zwycięży ? Początek spotkania już o 1:00