Zmiany w składzie Hornets

W New Orleans Hornets rozegrał dziewięć spotkań i był ponad 145 minut na parkiecie jako „Szerszeń”. Dominic McGuire – bo o nim mowa – został zwolniony z drużyny z Nowego Orleanu i wysłany na rynek wolnych agentów. Zdobywał 2.1 punktów i 3.1 zbiórek, ale „Szerszenie” mają już zawodnika, który zastąpi McGuire’a. 

Tym graczem jest Donald Sloan, który dostał od Della Dempsa 10-dniowy kontrakt. W tym czasie rozgrywający będzie miał szansę pokazać się z dobrej strony Monty’emu Williamsowi i wywalczyć miejsce w składzie, a co za tym idzie dostać kontrakt. 

Pana Donalda Sloana zapewne kilku z Was jeszcze pamięta. W Hornets wystąpił bowiem w sezonie 2011/12 w zaledwie trzech spotkaniach kiedy w Nowym Orleanie były spore problemy kadrowe związane z kontuzjami. Wówczas Donald zdobywał 4 punkty i 2.7 asyst w średnio 13.7 minut.

Po zwolnieniu z drużyny trafił do Cleveland i rozegrał tam 25 spotkań (11 jako starter). Zdobywał średnio 6.6 punktów i 3.7 asyst w 24.3 minuty. W tym sezonie wystąpił w 20 meczach jako „Kawalerzysta”, ale po słabym starcie został zwolniony.

Dominic McGuire po zwolnieniu z Nowego Orleanu szybko dostał ofertę od Indiana Pacers, z którymi – podobnie jak Sloan z NOH – podpisał 10-dniowy kontrakt.

Jak myślicie? Szykują się większe zmiany w drużynie?