Raport: Dez Bryant w Saints!

Człowiek o dużym nazwisku, o którym mówiło się w tym sezonie od kilku dobrych tygodni w kontekście powrotu na boisko – Dez Bryant w New Orleans Saints. Po tym jak został zwolniony z Dallas Cowboys, gracz szukał dla siebie odpowiedniego środowiska, gdzie mógłby mieć jednocześnie szansę na grę, udowodnienia, że wciąż potrafi i duże prawdopodobieństwo gry o coś. To wszystko gwarantują mu Święci.

Dez Bryant to 30-letni WR, który najlepsze lata w karierze ma za sobą. Swoim doświadczeniem, chytrością boiskową, może zdecydowanie wesprzeć ofensywę Saints. Drew Brees dostaje do swojego arsenału kolejną broń do wykorzystanie w drodze po drugi tytuł mistrzowski w swojej karierze.

Bryant podpisze kontrakt do końca sezonu i ma zamiar powalczyć o lepszą umowę na rynku wolnych agentów – tuż po tym, jak ma nadzieję, zostanie Mistrzem NFL. O tym, że gracz blisko jest porozumienia z Nowym Orleanem mówiło się od kilkudziesięciu godzin. Został on zaproszony na trening, a następnie wszystko wydawało się już formalnością.

Swoje najlepsze lata rozgrywał w sezonach 2013-16, kiedy trzykrotnie był wybierany do Pro Bowl, a w 2014 roku zameldował się nawet w First Team All-Pro.

Co ciekawe, Dez Bryant po 8-letniej przygodzie z Dallas Cowboys, będzie miał okazję utrzeć nosa swoim byłym kolegom już 29. listopada. W Dallas.