Raport: Jimmy Graham wróci do Nowego Orleanu?

To byłby fantastyczny powrót do Nowego Orleanu. Jimmy Graham spędził swoje najlepsze lata w Saints, obok Drew Breesa. W NOLA spędził 5 lat, 3-krotnie w tym czasie był wybierany do Pro-Bowl, a raz został wyróżniony do First-Team All-Pro. Teraz bardzo możliwe, że Święci będą chcieli sprowadzić go z powrotem do zespołu.

Saints wymienili Jimmy’ego Grahama do Seattle Seahawks przed sezonem 2015, w zamian za centra – Maxa Ungera. W pierwszym sezonie w Seattle miewał problemy ze zdrowiem, m.in. stracił sporo czasu przez kontuzję kolana. W ostatnich dwóch latach złapał 122 podania, zdobywając 1443 jardy i 16 przyłożeń.

Po trzyletniej przygodzie z Seahawks, wszystko wskazuje na to, że Graham odejdzie z Seattle i będzie szukał nowego pracodawcy. Chętnych z pewnością będzie wielu, a wśród nich znaleźć można New Orleans Saints. Według źródeł, Jimmy G byłby bardzo zainteresowany powrotem do Nowego Orleanu i łapaniem podań od jednego z najlepszych QB w historii. Dla 31-letniego TE powrót do drużyny Drew Breesa mógłby wydłużyć jego karierę i powalczyć o Super Bowl z ambitną drużyną Świętych.

Dla Saints byłby to świetny ruch aby wzmocnić pozycję TE, którą na ten moment okupują Coby Fleener, Josh Hill i Michael Hoomanawanui. Hill miał świetne momenty podczas playoffs, kiedy musiał zastępować Fleenera, który doznał kolejnego wstrząśnienia mózgu w swojej karierze i nie spełnia do końca oczekiwań co do jego gry.

Graham w Saints spędził 5 sezonów, zagrał w 78 spotkaniach. W sumie zdobył dla Świętych 4752 jardy i popisał się 51 przyłożeniami. W sezonie 2013 miał 16 TD co było najlepszym wynikiem w NFL.