Saints z sześcioma Pro Bowlerami!

Znamy już skład tegorocznego Pro Bowl, a znajdzie się w nim aż sześciu zawodników Świętych, co jest najlepszym wynikiem zespołu od mistrzowskiego sezonu 2009, kiedy to aż siedmiu Świętych otrzymało nominację.

Cała szóstka znalazła się w nim, pomimo, iż żaden z nich nie otrzymał nominacji poprzez głosy fanów. Szóstka ta obejmuje: Drew Breesa, Marka Ingrama, Alvina Kamarę, Michaela Thomasa, Marshona Lattimore’a oraz Camerona Jordana.

Dla Breesa, Jordana oraz Ingrama to już kolejna nominacja w karierze, ale dla duetu rookies oraz Thomasa to duże wyróżnienie. Jak również na zawodników Saints przystało, nie przychodzi to bez rekordów. Ingram oraz Kamara są pierwszym od lat ’50 duetem biegaczy z tego samego zespołu, który otrzymał nominację do Pro Bowl. Michael Thomas jest za to pierwszym skrzydłowym Saints ery Seana Paytona oraz Drew Breesa znajdującym się w Pro Bowl.

Sam Drew skwitował to dużym zadowoleniem, acz nadmienił, iż ktoś z linii ofensywnej zasłużył na nominację. Należy również dodać, iż w przypadku awansu do Super Bowl, żaden z wyżej wymienionych nie zagra w Orlando.