Święci z wyróżnieniami

Po świetnym sezonie zawodnicy Saints zasłużyli na wyróżnienie i takowe otrzymali. W zespołach All-Pro, czyli najlepszych zespołach ligi, znaleźli się Cameron Jordan oraz Alvin Kamara.

Jordan znalazł się w pierwszym zespole na pozycji edge rushera po najlepszym sezonie w karierze, który zakończył z 62 powaleniami, 13 sackami, 12 obronionymi podaniami, przechwytem, dwoma wymuszonymi fumble oraz przyłożeniem. Jedynym edge rusherem z większą ilością głosów od niego okazał się być Calais Campbell.

Kamara znalazł się w drugim zespole, na pozycji flex. Kamara, oraz Jamal Agnew, który otrzymał nominację jako retuner, to jedyni pierwszoroczniacy z nominacją. Alvin rozegrał fenomenalny sezon, notując 728 jardów dołem oraz 826 górą, dodając do tego 13 przełożeń z gry, a także jedno w akcji powrotnej.


Nie była to jedyna nominacja dla Kamary, który tego samego dnia został oficjalnie zaprezentowany jako jeden z pięciu finalistów dla nagrody debiutanta roku. Wraz z nim w gronie nominowanych znalazł się Marshon Lattimore. Rywalami Świętych są Kareem Hunt, Leonard Fournette oraz Christian McCaffrey.


To nie jest jednak koniec. Czterech Świętych otrzymało wdrożenie do Galerii Sław Futbolu w Canton za sezon 2017. Znalazły się w niej koszulki meczowe Marka Ingrama z meczu przeciwko Atlancie, kiedy to jako drugi duet w historii ligi przekroczyli barierę 1,400 jardów w sezonie. Ostatecznie zostali jedynym tandemem w historii przekraczającym 1,500 jardów w sezonie. W Canton znalazły się również piłki meczowe z siedemnastego tygodnia rozgrywek – jedna symbolizuje rekord Drew Breesa w skuteczności podań, odzyskany przez Drew po zaledwie sezonie i wynoszący teraz 72%, druga zaś symbolizuje Michaela Thomasa, który złapał najwięcej piłek w pierwszych dwóch sezonach w lidze ze wszystkich zawodników w historii.