Nate Wolters pożegna się z Pelikanami

Po dwóch 10-dniowych kontraktach młody rozgrywający nie zagrał na wystarczająco wysokim poziomie i nie udowodnił, że zasługuje na bycie rezerwowym rozgrywającym w zespole na Zachodzie. Według najnowszych doniesień New Orleans Pelicans i Nate Wolters rozstaną się w najbliższych kilku godzinach.

Po tym jak ekipa z Luizjany wymieniła do Memphis i Bostonu rozgrywających – Russa Smitha i Austina Riversa – Dell Demps musiał natychmiastowo zareagować ściągając solidnego rozgrywającego w miejsce tej dwójki. Wybór padł na byłego zawodnika Milwaukee Bucks, który kilka dni wcześniej został z Wisconsin zwolniony – eksperyment nie powiódł się i Generalny Menadżer Pelicans będzie szukał innego rozwiązania.

Nate Wolters nie wystąpił nie dostał już większej szansy w rywalizacji z Atlanta Hawks, a jego minuty przejął bardziej efektywny Jimmer Fredette. Nie jest jednak tajemnicą, że na dniach powinniśmy się spodziewać wzmocnienia – poprzez wymianę lub dzięki wolnej agenturze.

23-latek w koszulce Pelikanów wybiegł 10 razy, spędzając na parkiecie średnio ponad 10 minut i zapisując na swoim koncie 1.7 punktu, 1.1 asysty i 1.8 zbiórki.

  • skinner21

    No i chyba mamy kolejnego ogóra w składzie. Pels podobno podpisali Toneya Douglasa na 10 dni. Koleś fatalnie rzuca a jak na PG fatalnie też asystuje. Poprzedni sezon fatalny o w tym grał chyba w Chinach. pierwsze dwa sezony miał nawet niezłe potem niechciany w klubach często wymieniamy.
    Marnie to widzę, ale mam nadzieję że się mylę i będzie tak jak z Dante,a nie tak jak z Woltersem

  • skinner21

    Akurat z Atlantą jeszcze zdążył zagrać, ale faktycznie kompletnie się nie sprawdził widać Kidd miał rację pozbywając się go. Teraz maże o Robinsonie lub o jakimś dużym trade z Holidayem np do Houston za Beverly,ego i np Matiejunasa albo Papanikolau dla wzmocnienia ławki. A zakończy się zapewne jakimś kolejnym ogórkiem

    • Ha! Nawet gościa nie zauważyłem, masz rację. Wszedł na ostatnią minutę. Dzięki.