Poznaliśmy „nowe” stroje Pelicans?

Jak wszyscy doskonale wiedzą, od przyszłego sezonu za stroje zespołów NBA nie będzie odpowiadać więcej Adidas. Nastąpiła poważna zmiana warty i do gry weszło Nike. Niektóre zespoły z tej okazji dokonały sporych zmian w swoich trykotach (Cavaliers czy Pacers), ale są również ekipy u których nie znajdziemy żadnych nowości.

Nie ulega wątpliwości, że stroje New Orleans Pelicans mogłyby zostać nieco podrasowane. Najprawdopodobniej pojawi się nowy komplet, ale na oficjalne ukazanie strojów musimy jeszcze poczekać. Z pomocą przyszli jednak twórcy NBA2K, którzy w najnowszej zapowiedzi NBA2K18 zawarli m.in. DeMarcusa Cousinsa czy Rajona Rondo w… nowych-starych strojach. Spójrzcie jak to wygląda.

Zmiany jakim uległy trykoty Pellies to raczej kosmetyka. Napis „New Orleans” na klatce piersiowej na pewno uległ podrasowaniu, jest znacznie większy i pojawiło się cieniowanie. To samo tyczy się numeru. To z pewnością krok do przodu. Nie widać również reklam, które będzie można zobaczyć już u innych drużyn w sezonie 2017/18.

Oczywiście nie można w 100% powiedzieć, że to właśnie tak wyglądać będą nowe stroje Pelicans, ale wszystko właśnie na to wskazuje. Na oficjalne potwierdzenie musimy jeszcze poczekać. Warto przypomnieć, iż Nike zniosło zasadę strojów dom/wyjazd i teraz drużyna gospodarzy może wybierać dowolnie kolor stroju, a przyjezdna się do tego dostosować. Nie zobaczymy już również rękawków, które w ostatnim czasie zalały ligę NBA.