Raport: Anthony Brown zwolniony

Znalezione obrazy dla zapytania Anthony Brown pelicansW New Orleans Pelicans kryzys. Zarząd postanowił rozpocząć od zwolnienia jednego z rezerwowych – Anthony’ego Browna, który w klubie rozegrał zaledwie 9 spotkań. Brown miał być zabezpieczeniem na pozycji niskiego skrzydłowego, opcją 3&D. Jego rola w rotacji Alvina Gentry’ego wzrosła, gdy kontuzję odniósł Dante Cunningham. Okazało się jednak, że 24-latek nie spełnia oczekiwań.

Anthony Brown w ostatnich pięciu spotkaniach spędzał na parkiecie średnio aż 23 minuty. Podczas gdy wykazywał się sporą inicjatywą po bronionej stronie parkietu, to w ataku miał bardzo poważne problemy ze skutecznością. W sumie dla Pelicans rzucał na poziomie 34% i tylko 25% za trzy. Gentry podkreślał jak ważną częścią jego gry są celne rzuty trzypunktowe i jak bardzo jego ekipa cierpi, gdy zawodnicy nie trafiają. Brown musiał więc zostać zwolniony, zwłaszcza, że w ostatnim meczu przeciwko 76ers zagrał 0-7 z gry.

Na dniach powinna ukazać się informacjach o nowym zawodniku Pelicans. W składzie zrobiło się jedno wolne miejsce, a wobec wielu kontuzji i słabych wyników – wzmocnienie jest potrzebne natychmiast.

Brown notował średnio 3.8 punktu i 2.9 zbiórki w 15.9 minut na parkiecie.

 • Mateusz Różycki

  Co tu się wyprawia? Najpierw zwolnienie Stephensona, zatrudnienie Goodwina po to aby za kilka meczów go wyrzucić, ciągłe rotacje z Diallo, a teraz jeszcze dochodzi Anthony Brown. Co chwile podpisujemy jakiegoś zawodnika, po czym po kilku spotkaniach może on sobie szukać nowego klubu. Zobaczymy na kogo padnie tym razem i ile sobie pogra w Pelicans…

  • Może Lance Stephenson wyzdrowiał i zrobiliśmy dla niego miejsce. Kto wie.

   • dalinar85

    Kolejny SF tym razem Reggie Williams zostaje zatrudniony by za kilka tygodni zostać zwolniony.
    Kiedyś w Golden był niezłym grajkiem, ale potem było już coraz gorzej i gorzej.
    Kolejny bezsensowny ruch Dempsa. Razem z Gentrym powinien obowiązkowo także on zostać wywalony, bo swoimi decyzjami pogrąża klub coraz bardziej.
    Samo zwolnienie Gentry’ego niewiele da póki Demps będzie przeprowadzał te swoje marne ruchy.

    • A co innego miał zrobić?

     • dalinar85

      Może nic nie robić i nie wyrzucać pieniędzy na darmo? Mógłby zająć się przedłużeniem Holiday’a, ewentualnie Jonesa póki niewiele by kosztowało.
      Takie ruchy niewiele dają, bo gracze ma początku nie znają zagrywek, a zanim się czegoś nauczą to są zwalniani i wszystko idzie od nowa. Brown poza ostatnim meczem grał przyzwoicie i na pewno nie gorzej od Hilla.
      W zeszłym roku zatrudniliśmy niezłych grajków na koniec sezonu. Dostali więcej szans i grali nieźle, ale Demps wolał zatrudnić Hilla za 13mln za sezon, zamiast sprawdzonego Ennisa za 3mln.
      I dzięki temu mamy zapchane salary i gorszego zawodnika w rosterze.

     • Może wydawać kasę, to wydaje. Szuka odpowiedniego wzmocnienia na wolne miejsce, nic w tym dziwnego, ani złego. Oczywiście mówię o aktualnej sytuacji, bo o kontrakcie Hilla nie chcę się już wypowiadać, bo to najgorzej wyrzucone pieniądze przez Dempsa w karierze.

      Takie moje przewidywania:
      1) Gentry out w ciągu najbliższych dni
      2) Demps out w kwietniu

     • dalinar85

      Ale chodzi o to, że słabo szuka. Goodwin dostał 3 mecze i nie grał źle i zostaje zwolniony, podobnie Brown ostatnio fajnie wyglądał i też zwolniony.
      Zanim Williams się zgra z zespołem zapewne też zostanie zwolniony, a jeśli wypali to nie mamy miejsca na powrót Lance’a.

      Co do Twoich przewidywań oby się sprawdziły, tylko żeby Demps poleciał wcześniej, bo jeszcze do kwietnia może sporo zepsuć.