Raport: Cheick wraca do D-League

Znalezione obrazy dla zapytania cheick diallo pelicansNew Orleans Pelicans powołali do swojego składu Cheicka Diallo na dwa spotkania. Młodziutki skrzydłowy/center miał okazję obserwować i trenować ze swoimi starszymi kolegami, zasiąść na ławce rezerwowych podczas starć z Mavericks oraz Lakers. Sztab szkoleniowy ma nadzieję, że Diallo wykorzysta ten cenny czas, wyciągnie odpowiednie wnioski i pomoże mu to w dalszym podboju D-League.

Diallo powróci do gry na zapleczu NBA i będzie wciąż nabierał doświadczenia, które miejmy nadzieję, zaowocuje w najbliższym czasie w Pelicans. Cheick posiada odpowiednie warunki i duży talent, aby stać się cennym zawodnikiem na najwyższym poziomie. Rookie Pelicans będzie kontynuował grę dla Austin Spurs.

 • dalinar85

  Po dzisiejszym meczu definitywnie stwierdzam, że Gentry nie nadaje się do walki o PO. Jego beznadziejne rotacje tak dobijają, że aż nie chce się tego oglądać. Galloway bez formy gra, a świetny Moore siedzi na ławce. Wystawia niski lineup na Jordana i Griffina i Clippersi masakrują na deskach.
  W drugiej kwarcie stoi bezczynnie jak Clippersi z -9 w 2 minuty doprowadzają do remisu i zaraz są +5.
  Nawet to tankowanie wykonuje fatalnie, bo nie daje szans dla Diallo i Hielda. Mam nadzieję, że jak najszybciej go wywalą i zatrudnią kogoś porządnego kto spokojnie zatankuje po jakiegoś dobrego gracza i będzie dawać szanse Hieldowi ( bo stawianie wyżej Hilla to kompletne nieporozumienie)

 • dalinar85

  Kompletnie tego nie rozumiem i tyle. Mamy często kłopot z wysokimi. Teraz raptem jest ich 3-4 ( z czego Ajinca całkowicie bezużyteczny), a Diallo nie dostał w ogóle żadnej szansy.
  A widać, że nawet mimo jak na razie fatalnych statystyk niemal całego rocznika debiutantów, to nawet z numerami w pobliżu Cheicka znaleźli się solidni gracze i dostają swoje szanse.
  Uważam, że Diallo mógłby być (a może nawet już jest) bardziej wartościowym graczem niż Ajinca i grając krócej w NBA nauczyłby się więcej niż w D-League.