Terminarz 2017: Poznaliśmy rozkład jazdy Pelicans

Dzisiaj w nocy został przedstawiony terminarz dla każdej z drużyn NBA. New Orleans Pelicans z nowymi nadziejami na sezon 2017/18 nie będą mieć łatwo. Już na samym początku, 18. października, pojadą do Memphis, aby zmierzyć się z groźnymi Grizzlies. Następnie czeka ich już domowe starcie z Mistrzami NBA – Golden State Warriors.

I to wcale nie koniec. Tydzień po meczu z Warriors następne spotkanie w domu to mecz z Cleveland Cavaliers. Nie będzie więc to łatwy i przyjemny start i drużyna Alvina Gentry’ego już od pierwszych dni wystawiona zostanie na próbę. Pelicans w sumie rozegrają 13 spotkań w serii back-to-back. Mecze Pelikanów przez stacje ESPN/TNT zostanie pokazanych 8. Jedno z ciekawszych – powrót DeMarcusa Cousinsa do Sacramento, 26. października. 

Na ten fakt ucieszył się już Cousins, który zapowiada, że będzie się działo.

To, co rzuca się na szybko w oczy, to bardzo ciężki koniec sezonu dla New Orleans Pelicans. Ostatni miesiąc to głównie starcia z najlepszymi w lidze – Cavaliers, Rockets, Warriors czy Spurs. To może być jednak potencjalnie dobra nowina dla Pellies, bowiem często gdy najlepsze ekipy wywalczą sobie przedwcześnie udział w Playoffs to końcówkę sezonu regularnego traktują z dużą rezerwą, przygotowując się do najważniejszego etapu.

Poniżej znajdziecie cały rozkład jazdy New Orleans Pelicans na sezon 2017/18. My już odliczamy dni.